O firmie

Wozimex Sp.zo.o. Sp.komandytowa

Strategiczny Dystrybutor Olejów Shell

Siedziba firmy:        Ul. Hawajska 17/73

                                   02-776 Warszawa

Biuro i Magazyn:     Ul. Gierdziejewskiego 7

                                   02-495 Warszawa – Ursus

                                   NIP: 9512363609

                                   REGON: 146508343

                                   KRS: 0000448453

 

Wozimex jako autoryzowany dystrybutor olejów i smarów Shell działa na polskim rynku od ponad 20 lat. Oferujemy produkty smarne dla motoryzacji i przemysłu. Wychodząc naprzeciw naszym klientom poszerzyliśmy ofertę o płyny eksploatacyjne, żarówki i akumulatory. Jesteśmy w stanie szybko i terminowo dostarczyć produkty do naszych klientów.

Przemysł

Nasze produkty spełniają wymagania i normy techniczne niemal wszystkich renomowanych producentów maszyn i urządzeń technicznych.

Motoryzacja i maszyny robocze

Rodzina olejów silnikowych Shell to doskonale zaprojektowane produkty pozwalające minimalizować koszty eksploatacji, oszczędzać paliwo oraz zabezpieczać wysokoobciążone silniki. To znakomite rozwiązanie nie tylko dla firm logistycznych i transportowych ale też dla klientów indywidualnych.

Chemia i kosmetyki

Produkty Shell Car Care to szeroka gama najwyższej jakości płynów eksploatacyjnych i kosmetyków samochodowych. To również gwarancja niezawodności oraz pełnej satysfakcji użytkownika.

Pozostałe produkty

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów powiększyliśmy ofertę o szeroką gamę akumulatorów i żarówek oraz drobnych akcesoriów samochodowych.